Ekibimiz

Ortaklar Kurulu ve Genel Yönetim

 

 İsim : Süreyya Keskin
Email : sureyya@eltratur.com

İsim: Muammer Güner
E-mail : muammer@eltratur.com

 

Satış ve Pazarlama Yöneticisi

İsim : Birol Akıncılar
Email : birol@eltratur.com

 

Bilet Operasyon Yöneticisi

İsim : Meltem özseven 
Email : meltem@eltratur.com

 

Muhasebe Yöneticisi

İsim : Banu Çorbacı
Email : banu@eltratur.com

 

Bilet Satış Uzmanları

İsim : Dença Davitoğlu 
Email : denca@eltratur.com

İsim : Onur Yağız
Email : onur@eltratur.com

İsim : İsmail İlhan
Email : ismail@eltratur.com

İsim : Didem İnan
Email : didem@eltratur.com

İsim : Tanıl Timorci
Email : tanil@eltratur.com

 

Muhasebe Personeli

İsim : Selçuk Tüfekçi
Email : selcuk@eltratur.com

 

Vize

İsim : Gökhan Köksal 
Email : gokhan@eltratur.com

 

Evrak Takip ve Ulaşım

İsim : Mehmet Kara 

 

Ofis İçi Hizmetler

İsim : Fatma Şahin

 

 

eltra tur

eltra tur

“İşini iyi bilen bir ekip size büyük kolaylıklar sağlar”

Kategoriler

Önemli Linkler

Ziyaretcilerim

150527   Kişi ziyaret etti.